Shop All
Sold out
Vinegar | Basil and Lemon
- Regular price
- $16.25
- Regular price
-
- Sale price
-
$16.25
- Unit price
- /per
Vinegar | Tarragon and Pepper
- Regular price
- $16.25
- Regular price
-
- Sale price
-
$16.25
- Unit price
- /per
Ferme Humminghill Gift Card
- Regular price
- from $25.00
- Regular price
-
- Sale price
-
from $25.00
- Unit price
- /per
Pitcher | Small
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$25.00
- Unit price
- /per
Fruit Bowl
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$25.00
- Unit price
- /per
Vinegar | Oregano and Piquin Chile
- Regular price
- $16.25
- Regular price
-
- Sale price
-
$16.25
- Unit price
- /per
Pitcher | Medium
- Regular price
- $28.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$28.00
- Unit price
- /per
Oil Bottle
- Regular price
- $58.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$58.00
- Unit price
- /per
Salt Jar | Small
- Regular price
- $55.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$55.00
- Unit price
- /per
Log Carrier
- Regular price
- $125.00
- Regular price
-
$87.50 - Sale price
-
$125.00
- Unit price
- /per
Pan paddle
- Regular price
- $31.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$31.00
- Unit price
- /per
Maple syrup dispenser
- Regular price
- $48.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$48.00
- Unit price
- /per
Pantry bowl | Grey
- Regular price
- $80.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$80.00
- Unit price
- /per
Stone platter | Black
- Regular price
- $90.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$90.00
- Unit price
- /per
Salt Jar | Large
- Regular price
- $80.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$80.00
- Unit price
- /per
Serving Scoop
- Regular price
- $36.50
- Regular price
-
- Sale price
-
$36.50
- Unit price
- /per
Plate | Small
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$30.00
- Unit price
- /per
Plate | Large
- Regular price
- $42.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$42.00
- Unit price
- /per
Pasta bowl
- Regular price
- $55.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$55.00
- Unit price
- /per
Dinner plate
- Regular price
- $45.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$45.00
- Unit price
- /per
Utensils Jar | Medium | White
- Regular price
- $50.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$50.00
- Unit price
- /per
Dinner plate | Flat
- Regular price
- $30.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$30.00
- Unit price
- /per
Olives Platter | White
- Regular price
- $125.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$125.00
- Unit price
- /per
Curved flower vase | White
- Regular price
- $125.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$125.00
- Unit price
- /per
Pantry Bowl | White
- Regular price
- $85.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$85.00
- Unit price
- /per
Olives platter | Grey
- Regular price
- $95.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$95.00
- Unit price
- /per
Dog collar
- Regular price
- $50.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$50.00
- Unit price
- /per